0553 714 80 17
   
 
 
 
 
     

Hakkımızda

Hakkımızda


En kaliteli malzemeler ile hazırlanan ürünleri en uygun fiyatlarla satmak hedefi doğrultusunda, 2013 yılında yola çıktık. Marina markası ile çıktığımız bu yolda öncelikli amacımız kaliteyi ucuza satın almanızı sağlamaktır. Çünkü muhafazakar giyim stilini benimseyen hanımların, yaz tatillerinde deniz ve havuz keyfini günlük kıyafetler ile yaşamaya çalışmalarını ve çevreden gelen olumsuz bakışlardan bir hayli rahatsız olduklarını çok iyi biliyoruz.

Marina olarak bu döngüyü kırmak ve muhafazakar giyim tarzına sahip olan hanımların da konforlu bir yaz tatili geçirmelerini sağlamak için her bütçeye hitap eden bir satış politikasına sahibiz. Kullanıma sunduğumuz ürünlerin tümü belirli bir kalite standardının üzerindedir. Kaliteden asla ödün vermiyor ancak bu kaliteyi olası en uygun fiyatlar eşliğinde satışa sunuyoruz.

Bütçenizi zorlamadan tesettür mayo, tam kapalı mayo, yarı kapalı mayo ve plaj aksesuarları çeşitlerine sahip olmanız, Marina Mayo olarak en temel prensibimizdir. Sektörümüzde kalitenin uygun fiyata satılabileceğini göstermek ise temel misyonumuzdur. Bu misyon çerçevesinde hızlı adımlarla ilerliyor ve her geçen dönem kazandığımız müşteri memnuniyeti oranlarımızı yükseltiyoruz.

Muhafazakar Giyimin Hassasiyetlerini Biliyoruz!

Marina Mayo olarak muhafazakar giyim hassasiyetleri önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu hassasiyetleri çok iyi biliyor ve sizlere sunduğumuz tüm ürünlerin tasarımlarına da yansıtıyoruz. Sizlere sunduğumuz ürünlerde kullanılan kumaşlar çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Muhafazakar giyim tarzına sahip olan hanımların sürekli olarak mayo değişimi yapmak zorunda kalmalarını istemiyoruz. Bu nedenle en hızlı kuruyan kumaşları kullanıyor ve tatil konforunuzdan ödün vermenizi engelliyoruz.

Elbette şıklık ve modaya uygun bir görünüm tasarımlarımızda önem verdiğimiz hususlar arasında yer alıyor. Daimi olarak değişen modaya göre sizlere sunduğumuz tasarımları da yeniliyoruz. Hem şıklığınızdan hem de giyim stilinizin hassasiyetlerinden ödün vermeden bir tatil yaşamanız için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.
Kurulduğumuz 2013 yılından bu yana tesettür giyim tarzına sahip olan hanımların yanındayız! Bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan gönlünüzce alışveriş yapabilmeniz için tüm ilkelerimizi korumaya devam edeceğiz. Sizleri şıklık ve konforla buluşturmayı sürdüreceğiz. Marina Mayo olarak, sizlerden aldığımız güç ile sektörün lideri olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyoruz!