0553 714 80 17
   
 
 
 
 
     

Siparişlerim

Siparişim ne zaman ulaşır?
Sipariş verdiğiniz ürünler en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı cep telefonunuza ve mail adresinize gerekli bilgilendirme sağlanmaktadır.

Kargom nerede nasıl öğrenebilirim?
Siparişlerinizi, “Hesabım“ sekmesinde “Sipariş Takip” bölümünden kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde mail ve sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz?
Modasimay.com ‘da Türkiye içi ürün gönderimleri, Sürat Kargo ile yapılmaktadır. Yurt Dışı gönderimleri ise FEDEX, DHL, ARAMEX, UPS Kargo ile yapılmaktadır.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?
Cumartesi günü Türkiye içi kargo firmaları yarım gün çalışmakta olup, sınırlı teslimat yapılmaktadır. Pazar ve resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, nasıl alabilirim?
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir.

Yurt Dışına teslimat yapıyor musunuz?
Marinamayo.com ‘dan verdiğiniz siparişleriniz Yurt Dışına gönderilmektedir.
Yurt Dışı siparişleriniz ile ilgili detaylı bilgi almak için “Müşteri Hizmetleri” bölümünde “Yurt Dışı” sekmesini ziyaret ediniz.